.

.

31 Aralık 2014 Çarşamba

ÇOCUKLARIN SAĞLIKLARI İÇİN KIŞA HAZIR MISINIZ?


 


Avrupa’nın güvenilir ve lider balık yağı markası Möller’s Omega3,içeriğindeki yüksek Omega3 yağ asitleriyle bağışıklığın korunmasına yardımcı oluyor. Norveç’te üretilen 160 yıllık balık yağı markası Möller’s Omega3, karışık meyve tadıyla çocuğunun bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek ve hastalıklardan korumak isteyen, ancak balık yağı içirmekte zorlanan ailelere de çözüm oluyor.

Möller’s, havaların soğumasıyla birlikte çocukların bağışıklık sistemini Omega3 şurubu ile destekleyecek. İçeriğindeki yüksek Omega3 yağ asitleriyle bağışıklığın korunmasına yardımcı olan Möller’s Omega3, tatlandırıcı, şeker veya kimyasal aroma içermiyor. Möller’s Omega3, sevilen “tuttifrutti” (karışık meyve) tadıyla da, çocuklarına balık yağı içirmekte zorlanan ebeveynlere büyük kolaylık sağlıyor.

“International Taste&QualityInstitute” tarafından ödüllendirilen Möller's Omega3, lezzetli tadının yanı sıra güçlü içeriği ve yüksek ürün kalitesiyle de ön plana çıkıyor. 250 ml’lik cam şişesiyle tüm eczanelerde satışa sunulan Möller’s Omega3,bir tatlı kaşığında 1200 mg. Omega3’ün, 600 mg’ı. DHA ve 400 mg’ı. EPA olan yağ asitlerinin yanı sıra A, D ve E vitaminlerini de içeriyor.

Mevsim geçişlerinde çocuklarda beslenme düzenine daha fazla dikkat edilmesi gerektiğini belirten Eczacı Aynur Yardımcı,Omega3 şurubu kullanımıyla ilgili olarak şunları söyledi: “Çocuklarda sıklıkla görülen bazı hastalıkların önüne geçmek, bağışıklık sistemlerini kuvvetlendirmek için ebeveynlerin özellikle bu mevsimde daha seçici davranması gerekiyor. ABD’de Columbia Üniversitesi’nde yapılan
araştırma sonuçlarına göre, her gün düzenli olarak A ve D vitamini içerikli omega3 şurubu tüketen çocuklarda sıklıkla görülen solunum yolu enfeksiyonları gibi hastalıklarda azalma gözlenmiş. Norveç’te ise Norveç Beslenme Kurulu çocuklarda 4. haftadan itibaren temel yağ asitleri ve D vitamini açısından zengin olduğu için günde bir çay kaşığı A ve D vitaminli omega3 şuruplarının tüketilmesini öneriyor. Besinlerle alınması gerekli olan Omega3, maalesef ki günümüz şartlarında yeterli miktarda alınamıyor. Bu noktada ailelerin yardımına Omega 3 takviyeleri yetişiyor. Ancak ebeveynlerin dışarıdan Omega3 takviyesi olarak kullandıkları şuruplarda da dikkat etmeleri gereken önemli hususlar söz konusu. Ürün içeriğindeki balık yağı ve yağ asitlerinin miktarı, ürünün güvenilirliği, kalitesi, saflığı, üretim yeri ve çocuklara içirmekte zorlanılmayacak tada sahip olmasına mutlaka dikkat edilmeli.”

BALIK TÜRLERİNİ KORUYOR
Eczacı Peter Möller’s tarafından 1854 yılında Norveç’te geliştirilen Avrupa’nın güvenilir velider balık yağı markası Möller’s Omega-3, “moleküler distilasyon” yöntemiyle saflaştırılarak yüksek kalite, saflık ve tazelikte korunuyor.Sürdürülebilir balıkçılık metodu uygulaması ile ‘Deniz Dostu’ (Friend of theSea) sertifikasına da sahip olan Möller’s, balık türlerinin geleceğini koruyarak, çevreye duyarlılığını gösteriyor.Daha fazla bilgi için:
Farmavita İlaç
Ecz. Aynur Yardımcı aynur.yardimci@farmavita.com.tr |
Tel:                   0216 450 01 23www.mollers.com.tr
Twitter           :
Twitter.com/mollersomega3
Instagram       :Instagram.com/mollersomega3
Facebook        :Facebook.com/MollersOmega3Turkiye 
Blog:               :Mollers.com.tr/blog


          Ben Anasınıfı öğretmeni olarak söyleyebilirim ki ;Kansızlık,iştahsızlık ve algılamada sorun yaşayan bir öğrencim de kullandım ve çok olumlu sonuçlar aldım. Zihinsel gelişimine de destek veren balık yağı , çocukların gelişimlerine her türlü yardımcı olmaktadır. Kış aylarında hem hastalanmıyorlar, hem de algıları ve iştah sorunları çözümleniyor. Bu konuda tavsiye ederim. Ayrıca yeğenime de sürekli vitamin ve balık yağı takviyeleri kullandık. Ve olumlu sonuçlar aldık. Ayrıca balık yağı içmekte zorluk çeken çocuklar için MÖLLER'S çok güzel bir lezzetle hazırlamış.Çocuklar artık zevkle içebiliyorlar.2 yorum:

  1. merhaba. Bloğunuza Fincan teyze'nin blog haritası etkinliğinde rastladım. Ben de adanalı bir blog sahibiyim. Bu etkinlik sayesinde sizinle tanışmış olmaktan dolayı mutluyum. sevgiler.
    http://renklipastasepeti1.blogspot.com

    YanıtlaSil
  2. Hoşgeldiniz.Hemen bende sizi ekleyeceğim.

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Google+ Followers